fbpx

Uudised

Pärnu Sinilillejooksu kiireimad olid Tuuli Tomingas ja Franko Reinhold

14.04.2024

Pühapäeval toimus selle aasta kolmas Sinilillejooks, mis peeti Pärnus täiesti uuel ning tehnilisel rajal. Surfirannast korraliku vihmasajuga alguse saanud jooksu lõpp kulges mööda Pärnu-Rannaniidu matkaraja laudteed ning kiireima mehena jõudis üle finišijoone ajaga 10:13.9 Franko Reinhold, kõige kiirem naine oli Tuuli Tomingas ajaga 12:13.1.

Meeste esikolmikusse kuulusid veel Jaanus Mäe ning Patrick Lepik. M40 parimad olid Aleksandr Kuleshov, Eero Heinmets ning Avo Taats, P16 vanuseklassi kiireimad Steven Runin, Hendrik Koolmeister ja Vesse Leok.

Naiste esikolmikus järgnesid Tomingasele Anu Jooksutrennide esindaja Triin Mäger ning Mirell Polma. N35 parimateks olid Dagmar Vlassov, Eeva Jürgens ning Kerly Resik, T16 parimad olid Marleen Madisson, Pärje Leok ja Monica Kask.

TULEMUSED

Pärnu jooksul finišeeris kokku 145 jooksjat ning kõndijat nagu möödunud nädalal Jõhviski. Suuri eneseületusi suvepealinnas tegid nii tuulega võitlevad suured kui ka Sinilillekese jookse läbinud väikesed spordisõbrad. Myfitness saatis osalejad rajale lustliku ja liikuva soojendusega.

Finiši järel pakkus sooja sauna Saunas4Ukraine, kelle mobiilsed Huumi keristega konteinersaunad stardivad homme Ukraina poole, et teenendada seal juba Ukraina armeed.

Sinilillejooksudel on veel võimalus osaleda 21. aprillil Tartus või virtuaalselt kuni 23. aprillini endale sobivas kohas.

Sinilillekampaaniat toetavad Coop, Selver, Circle K, Apotheka, Petcity, R-kiosk, Apollo, Myfitness, Karupoeg Puhh, Matkasport, Poke Bowl, Milworks, Ortopro, Go Craft, Huum, Defrem, Autospirit, Semetron, Threod Systems, Saab, Petronas, Nordic Armoury, Maru Ehitus, Tactical Foodpack, Fendernet, Eesti Võrkpalli Liit, Eesti Jalgpalli Liit, Eesti Korvpalli Liit, Mega Media Grupp, Digitrükk, Swedbank, Telia, Montonio, Minilaod, Stebby, Vichy, Farmi Piimatööstus, ParimPidu.ee, Viking Security, Kultuurkapital,  Nordecon ja Jõhvi linn.

PILDID

Soovin annetada

Heategevuskampaania tulu läheb Eesti Vigastatud Võitlejate ühingule, mille kaudu toetame Eesti veterane.

Täname suursponsoreid ja müügipartnereid

Täname sponsoreid ja partnereid