fbpx

Müügitingimused

Müügitingimused
1. Tingimuste ulatus ja kehtivus
1.1. Käesolevad tingimused (edaspidi Müügitingimused) kehtivad Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing MTÜ, registrikood 80364584, aadress Endla 8, Tallinn 10614 (edaspidi EVVÜ MTÜ), e-poes (annameau.ee) müügil olevate kaupade ostmisel annetuse eest kliendi (edaspidi Klient) poolt.
1.2. Pooled juhinduvad omavahelistes suhetes Müügitingimustest, EVVÜ MTÜ hinnakirjast ning kehtivatest Eesti Vabariigi õigusaktidest.

2. Kauba ja annetuste summad
2.1. E-poes annetuse eest müüdavate kaupade hinnad on märgitud toodete juurde. Kaupade juures olevad hinnad on eurodes ning käibemaksu ei lisata.
2.2 Hinnale lisandub tasu 1,5 € (sh km) kauba kättetoimetamise eest Omniva pakiautomaaditeenusega.
2.3 EVVÜ MTÜ jätab endale õiguse teha kauba hindades korrektuure teavitades sellest koduleheküljel hindade uuendamisega. Tellides garanteeritakse kliendile tellimuse esitamisel kehtivad kauba hinnad antud tellimuse ulatuses, v.a. juhul, kui kodulehe tehnilise vea tõttu on hind kodulehel vale. Sellisel juhul teavitatakse klienti esimesel võimalusel ning leitakse kliendile sobiv lahendus, näiteks võimalus raha vale hinnaga soetatud toote eest tagasi saada.

3. Tellimuse vormistamine
3.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.
3.2 Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv Omniva pakiautomaadi asukoht. Transporditeenuse eest rakendub eraldi tasu 1,5 € (sh km). Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“. Makseid vahendab Montonio AS. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest EVVÜ MTÜ arvelduskontole.
3.3 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

4. Kohaletoimetamine
4.1 Kaupade transport on võimalik kõikjale Eesti piires, kus asub Omniva pakiautomaat.
4.2 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 4 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. EVVÜ MTÜ ei vastuta kohaletoimetamise hilinemise eest kullerteenuse esitaja tõttu.

5. Kauba saadavus

5.1. Kauba saadavuse info on ära toodud kaupa kirjeldavas infos.

6. Taganemisõigus
6.1 Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
6.2 Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
6.3 Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab olema kõigi markeeringutega ning originaalpakendis. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on EVVÜ MTÜ-l õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
6.4 Kauba tagastamiseks saata kiri pealkirjaga : kauba tagastus/pretensioon e-posti aadressile sinilill.ee@gmail.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Teile saadetakse vastu kauba tagastuse / pretensiooni blankett, mis tuleb täidetuna meile tagasi saata.
6.5 Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).
6.6 Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
6.7 EVVÜ MTÜ tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
6.8 EVVÜ MTÜ võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
6.10 EVVÜ MTÜ -l on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind e-poes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.
6.11 EVVÜ MTÜ -l on õigus taganeda müügitehingust, kui klient ei ole arvel näidatud aja jooksul arvet tasunud või kui EVVÜ MTÜ vastava kauba varud on ammendunud.

7. Pretensiooni esitamise õigus
7.1 EVVÜ MTÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui EVVÜ MTÜ e-poest ostetud kaubal on puudused, mille eest EVVÜ MTÜ vastutab, parandab või asendab EVVÜ MTÜ puudusega kauba.
7.2 EVVÜ MTÜ vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

8. Isikuandmete töötlemine
8.1 EVVÜ MTÜ kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
8.2 EVVÜ MTÜ edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

9. Tingimuste muudatused
9.1. EVVÜ MTÜ -l on õigus käesolevaid tingimusi ja hinnakirju muuta ning täiendada.
9.2. Tingimuste ja hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse internetileheküljel annameau.ee ning tingimuste ja hinnakirja muudatused ja täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest.
9.3. Kui tellimus on esitatud enne tingimuste ja hinnakirja muudatusi, siis kohaldatakse Kliendile tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimusi ja hinnakirja.

10. Vaidluste lahendamine
10.1 Kui ostjal on EVVÜ MTÜ e-poe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile sinilill.ee@gmail.com või helistada telefonil: (+372) 55 922 290
10.2 Kui ostja ja EVVÜ MTÜ ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja EVVÜ MTÜ vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
10.3 Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

11. Lõppsätted
11.1. Käesolevatele tingimustele ning ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti Vabariigi õigust.
11.2. Kui tingimuste mõni säte on tühine, ei mõjuta see ülejäänud osas tingimuste ega ostu-müügilepingu kehtivust. Tühine säte asendatakse seaduspärase sättega, mis on tühisele sättele õiguslikult ja majanduslikult kõige lähedasem.
Pärast ostu-müügilepingu sõlmimist jäävad tingimused kättesaadavaks aadressil annameau.ee

Soovin annetada

Heategevuskampaania tulu läheb Eesti Vigastatud Võitlejate ühingule, mille kaudu toetame Eesti veterane.

Täname suursponsoreid ja müügipartnereid

Täname sponsoreid ja partnereid