Sinilillejooks

Heategevuskampaania „Anname au!“ tunnustab tervislikke eluviise ja kutsub kõiki Eestimaa inimesi liikuma ning läbi tervisespordi andma au neile meestele ja naistele, kes on rahvusvahelistel operatsioonidel Eesti julgeoleku eest seisnud.

2018. aasta aprillikuus peetakse Sinilillejooksu juba viiendat  korda andmaks au Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranidele. Rajale on oodatud kõik soovijad, nii tegevväelased kui tsiviilisikud ning seda igas vanuses.

Tänavu toimuvad Sinilillejooksud Tapal, Pärnus, Tartus, Tallinnas ning Brüsselis ja Kopenhaagenis. Leia endale lähim ning kohtume üheskoos kevadisel Sinilillejooksul!

5. aprill Sinilillejooks Tapal

Algus kell 13.00 Tapa Gümnaasiumi pargis. Kell 13.00 Sinilillekese jooks. Kell 14-15.00 on võimalik sooritada üldfüüsilist testi. Jooksule antakse start kell 15.00.

Lisaks: tehnikanäitus.

8. aprill Sinilillejooks Pärnus

Algus kell 11.00 Pärnu keskväljakul. Kell 12-13.00 on võimalik sooritada üldfüüsilist testi. Jooksule antakse start kell 13.00.

Lisaks: sõdurisupp ja kuum tee, liitlaste tehnika, relvanäitus.

 

15. aprill Sinilillejooks Tartus

Täpsem info peagi!

22. aprill Sinilillejooks Tallinnas

Täpsem info peagi!

 

LISAINFO

 

Sinilillejooksu pikkus on 3,2 km. Lisaks jooksule on võimalik igal soovijal end proovile panna, sooritades enne jooksu kõikidele tegevväelastele kohustuslik 2018. aasta üldfüüsiline test (ÜFT):

  • toenglamangus kätekõverdused
  • selililamangust istesse tõusud
  • 3,2 km jooks (vajalik jooksule eelregistreerimine)

 

Info osalemise ja registreerimise kohta peagi!

 

Sinilillejooksult kogutud tulu annetatakse Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule, kes suunab annetused vigastatud veteranide ja nende lähedaste taastusravi, spordi- ja õppetegevuse toetamisele ning taastusravi valdkonna tugevdamisse kogu ühiskonnas.