24.04.2019 Tänavu on Sinilillejooksudel veteranide auks jooksnud pea 2500 inimest

Täname kõiki toredaid Sinilillejooksudel osalejaid! Toimunud on kõik Eesti Sinilillejooksud Pärnus, Tartus, Narvas ja Tallinnas, samuti oleme jooksnud Brüsselis ja eeloleval pühapäeval toimuvad jooksud Kopenhaagenis ja Washingtonis. Finishijoone on juba ületanud pea 2500 suuremat ja väiksemat jooksusõpra.

Riikide esindatus jooksudel on olnud samuti väga mitmekesine – kokku on erinevatel jooksudel osalenud 18 erineva riigi kodanikke! Sealjuures oli eriti kirju Tallinna Sinilillejooks, kus oli esindatud 15 riiki – meiega kõrvuti jooksid muuhulgas jooksjad Boliiviast, Tšehhist, Marokost, Suurbritanniast, Venemaalt, Ukrainast, kui nimetada vaid mõned.

Tänavune aasta oli eriline – kunagi varem ei ole jooksnud Sinilillekese jooksudel nii palju lapsi, kunagi varem ei ole jooksnud veteranide auks ja toetuseks president ning Tallinna Sinilillejooksul püstitati ka uus rajarekord – ajateenija Mark Abner läbis 3,2 km Sinilillejooksu distantsi ajaga 09:37.

Kaitsevägi pani kõigi nelja Eestis toimunud Sinilillejooksudel osalenutele välja ka auhinnaks militaarse seikluspäeva. Loosimist aga ei toimunud, kuna kõigil jooksudel osales vaid üks inimene – 1. jalaväebrigaadi veebel staabiveebel Andreas Rebane. Meil on hea meel teatada, et hr Rebane otsustas anda auhinna edasi oma hukkunud missioonikaaslase Arre tütrele Carolin Illenzeerile.

Täname veel kord kõiki Sinilillejooksudel osalejaid, nii jooksjaid kui kaasaelajaid!

Kanname Sinilille ja anname au!

Heategevuskampaaniat viivad läbi MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse

Vigastatud Võitlejate Ühing MTÜ (registrikood 80364584)
Aadress: Lõkke 4, Tallinn / Kontakt: sinilill.ee@gmail.com / Telefon: +372 55 922 290

punutud käepael+lill VETERANIDE TOETUSEKS!

+372