22.04. Sinilillekampaaniaga on kogutud annetusi üle 40 000 euro

 Sinilillekampaaniaga on kogutud annetusi üle 40 000 euro

Veteranide tunnustamiseks ellukutsutud heategevuskampaania “Anname au!” on tänaseks kogunud annetusi Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule üle 40 000 euro. Eestvedajate sõnul on suurimaks õnnestumiseks näha nii paljusid inimesi sinilillemärki kandmas, kuid jätkuvalt on oodatud ka annetused ühingu toetustegevuste heaks.

„Ennekõike on meil heameel, et veteranide toetamine ja tunnustamine läheb nii paljudele Eesti inimestele korda. Veel võib sinilillekandja heameelt tunda selle üle, et iga lillemärgi ostuga aitate Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingul abistada nii vigastatud veterane ja nende lähedasi kui teisi abivajajaid ühiskonnas. Siiras tänu kõigile, kes on oma panuse andnud ja veterane sinilillega tunnustavad!“ ütles tänavu aasta allohvitseri tiitli pälvinud vanemveebel ja veteran Rando Randveer Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingust.

Tänavu kevadel jagab ühing annetustest saadud tulu erinevate eesmärkide vahel. Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing toetab saadud annetustest veteranide ja nende lähedaste taastusravi, spordi- ja õppetegevust ning taastusravi valdkonna tugevdamist kogu ühiskonnas. Näiteks on sel aastal plaanis soetada Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskusele lihasjõutreeningu seade, toetada mittetulundusühingut Peaasjad, mis tegeleb noorte vaimse tervise edendamisega ning Eesti Füsioterapeutide Liitu vigastatud veteranide abistamise koolituste läbiviimisel.

“Esmakordselt langeb 23. aprillil tähistatavveteranipäev nädalavahetuse päevale, loodame, et see võimaldab veel enamatel inimestel tulla homme koos veteranidega rokkima Vabaduse väljakul toimuvale kontserdile Veteranirock. Sinililled on ka kohal!” lisas Rando Randveer.

Lisaks sinilillemärgi ja teiste toodete soetamisele saab heategevuskampaania eesmärgi heaks teha annetuse ka veebis ja helistades annetusnumbril 9002304. Täpsem info www.annameau.ee

Heategevuskampaaniat Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste toetuseks viivad koostöös ellu Eesti Vigastatud VõitIejate Ühing ning Naiskodukaitse. Iga sinilillemärk on kordumatu käsitöö, mille on valmistanud SA Hea Hoog vahendusel vaimsete ja psüühiliste erivajadustega inimesed üle Eesti.

Sellel kevadel saab sinilillemärke ja -käepaelu osta kuni 1. maini Selveri ja Rahva Raamatu kauplustes, T-pileti kassades Tallinnas ja Tartus, Nordica lendudel, Olerexi teenindusjaamades, R-kioskites ja Tallinna Lennujaamas.

Kampaania õnnestumisele aitab kaasa rida toetajapartnereid – Kaitseministeerium, Kaitsevägi, SEBE, Itella Logistics OÜ, Tartu Linnavalitsus, Tallinna Kesklinna Valitsus, JCDecaux, TV3, Postimees,  Swedbank, Bae Systems.

naiskodukaitse-header

Heategevuskampaaniat viivad läbi MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse

Vigastatud Võitlejate Ühing MTÜ (registrikood 80364584)
Aadress: Lõkke 4, Tallinn / Kontakt: sinilill.ee@gmail.com / Telefon: +372 55 922 290

punutud käepael+lill VETERANIDE TOETUSEKS!

+372