15.04. Sinilillekampaania esimesel nädalal on kogutud ligi 35000 eurot

15.04. Sinilillekampaania esimesel nädalal on kogutud ligi 35000 eurot

Meil on suur rõõm teatada, et “Anname au!” kampaania esimese nädalaga on annetusi kogutud ligi 35 000 eurot! See tulemus annab kinnitust, et Sinilille-algatus on tugeva potentsiaaliga uus traditisioon Eesti ühiskonnas ning veteranide toetamine ja tunnustamine läheb paljudele inimestele korda.

Tänavu kevadel jagatakse annetustest saadud tulu erinevate eesmärkide vahel. Vigastatud Võitlejate Ühing toetab saadud annetustest veteranide ja nende lähedaste taastusravi, spordi- ja õppetegevust ning taastusravi valdkonna tugevdamist kogu ühiskonnas. Näiteks on sel aastal annetuste tulust plaanis soetada Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskusele lihasjõutreeningu seade, toetada mittetulundusühingut Peaasjad, mis tegeleb noorte vaimse tervise edendamisega ning Eesti Füsioterapeutide Liitu vigastatud veteranide abistamise koolituste läbiviimisel.

Sellel kevadel saab sinilillemärke ja -käepaelu osta kuni 1. maini Selveri ja Rahva Raamatu kauplustes, T-pileti kassades Tallinnas ja Tartus, Nordica lendudel, Olerexi teenindusjaamades, R-kioskites ja Tallinna Lennujaamas.

Täname kõiki toetajaid ja anname au veteranidele!

Heategevuskampaaniat viivad läbi MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse

Vigastatud Võitlejate Ühing MTÜ (registrikood 80364584)
Aadress: Lõkke 4, Tallinn / Kontakt: sinilill.ee@gmail.com / Telefon: +372 55 922 290

punutud käepael+lill VETERANIDE TOETUSEKS!

+372