EESTVEDAJAD

Alates 2014. aastast viib Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing koostöös Naiskodukaitsega läbi Sinilillekampaaniat, mis on tihedalt seotud veteranipäeva tähistamisega 23. aprillil.

Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing on veteranide asutatud mittetulundusorganisatsioon, mille eesmärk on Eesti vigastatud võitlejate heategevuslik sotsiaalhoolekanne, nende omavahelise sidususe suurendamine ja igakülgne abistamine. Ühing koondab Eesti kaitseväelasi ja kaitseliitlasi, kes on saanud vigastada teenistusülesannete täitmisel Eestis või väljaspool Eesti piire.

Ühing korraldab heategevusprojekte ning toetab vigastatud veteranide ja nende lähedaste taastusravi, spordi- ja õppetegevust. Taastusravi valdkonna tugevdamine kogu ühiskonnas on üks põhilisi ühingu toetuse sihte, sest nii saavad paremat tuge ka meie vigastatud võitlejad.

Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu kohta loe lähemalt siit

Naiskodukaitse vabatahtlikud on Sinilillekampaania peamised saadikud üle Eesti, saadikutena aitavad nad traditsioonilise kampaania sõnumit levitada ja sinilillemärkide müügiga annetusi koguda.

Naiskodukaitse on vabatahtlik naisi koondav organisatsioon, mis annab oma panuse riigikaitsesse ja ühiskonna arengusse läbi Kaitseliidu toetamise, kodanike harimise ning isamaaliste traditsioonide hoidmise. Naiskodukaitse on loomisest peale aidanud kaasa rahva kaitsetahte kasvatamisele ning toetanud naiste ühiskondlikku aktiivsust ja nende sotsiaalsete oskuste arengut.

Naiskodukaitse tegemiste kohta loe lähemalt siit

IMG_1144

Heategevuskampaaniat viivad läbi MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse

Vigastatud Võitlejate Ühing MTÜ (registrikood 80364584)
Aadress: Lõkke 4, Tallinn / Kontakt: sinilill.ee@gmail.com / Telefon: +372 55 922 290

punutud käepael+lill VETERANIDE TOETUSEKS!

+372