SINILILLE KAMPAANIA

Alates 2014.aastast viib Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing koostöös Naiskodukaitsega igal kevadel aprillis läbi Sinilille kampaaniat mis kutsub üles kandma Sinilille rinnamärki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste tunnustuseks.

Tänapäeva veteranid on osalenud rahvusvahelistel sõjalistel ja rahutagamise operatsioonidel Horvaatias, Liibanonis, Bosnia ja Hertsegoviinas, Kosovos, Kesk-Aafrika Vabariigis, Iraagis, Afganistanis, Malis, Iisraelis, Süürias, Makedoonias, Adeni lahel ja Vahemerel. Veterane on meie seas üle 3000 – nende pered ja kodud on kõikjal üle Eesti, neid võib leida tegutsemas väga erinevatel elu- ja huvialadel. Neid vapraid mehi ja naisi jääb alati ühendama missioonikogemus ja jätkuv tahe seista Eesti riigi ja rahva vabaduse eest. Riik ja meie liitlased on kaitseväe ja Kaitseliidu veterane alati kõrgelt hinnanud, kuid neile on oluline ka lähedaste, kolleegide, sõprade ja kogu rahva toetus. Veteranide sümboliks on Sinilill, millega saab igaüks näidata, et väärtustame nende panust meie ühise julgeoleku heaks.

Iga Sinilille märk, mille on valmistanud SA Hea Hoog vahendusel vaimsete ja psüühiliste erivajadustega inimesed üle Eesti, on unikaalne käsitöö. Kõikjal Eestis aitavad Sinilille sõnumit ja märke levitada ning annetusi koguda Naiskodukaitse vabatahtlikud. Sinilille rinnamärgiga toetad Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingut abistamaks nii veterane kui teisi Eesti inimesi.

2021.aasta kevadel kogutakse raha, et toetada veterane, nende lähedasi ning tervishoiu ja spordi valdkonda laiemalt.  Sinilille sümboolika müügist saadav tulu aitab Narva Haiglal soetada vajalikke seadmeid, MTÜ Peaasjadel jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Viljandi linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidul arendada erivajadustega inimeste sporti.

Kõikjal Eestis aitavad Sinilillemärkide ja käepaelte müügiga annetusi koguda vastavalt piirangute tingimustele Naiskodukaitse vabatahtlikud. Sinilille märke ja käepaelu saab osta ka Selveri kauplustes ja e-poodides, Apotheka apteekides ning e-apteegis, PetCity poodides ning e-poes, Apollo e-poes,  R-kioskites, Myfitnessi spordiklubides ning koostöös Smartpost Itellaga ka www.annameau.ee kodulehelt.

Täname kõiki toetajaid ja anname au veteranidele!

Kontakt ja lisainfo:

Sinilille kampaania koordinaator Laura Rogenbaum, mobiil:+372 55 922 290, e-mail: sinilill.ee@gmail.com

Heategevuskampaaniat viivad läbi MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse

Vigastatud Võitlejate Ühing MTÜ (registrikood 80364584)
Aadress: Lõkke 4, Tallinn / Kontakt: sinilill.ee@gmail.com / Telefon: +372 55 922 290

punutud käepael+lill VETERANIDE TOETUSEKS!

+372