27.04 Tapal peeti esimest korda Sinilillejooks

Täna peeti Tapal esimest korda Sinilillejooks, veteranidele tuli 3,2 kilomeetrisele rajale au andma ligi 600 osalejat.

„Tapal peeti Sinilillejooksu esimest korda ning hea meel oli näha, et see tõi rajale ligi 600 osalejat, kelle hulgas oli rõõm tervitada ka liitlasi,“ ütles jooksu korraldaja Kaia Kollo ning lisas, et tänase jooksuga pandi selleks aastaks Sinilillejooksudele punkt, küll aga oodatakse kõiki veteranide auks rajale juba järgmisel kevadel.

Tapa Sinilillejooksu üldvõitjaks tuli Karl Mäe ajaga 10,55 minutit. Sinilillejooksu parimaid autasustati sinilillemedaliga. Kõik registreerunud osalejad saavad endale alla laadida ka sinilillediplomi. Enne jooksu oli osalejatel võimalik end proovile panna sooritades üldfüüsilist testi, kõigi rõõmuks mängis muusikat kaitseväe orkestri ajateenijate rockband.

Sinilillejooksul registreerunud osalejate vahel panid välja loosiauhinnad Kaitseministeerium, kaitsevägi, Olerex, Apollo, R-kiosk, Vivacolor, Optimal kindlustusmaakler, Selver ja Biaks.

Heategevuskampaaniat Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste toetuseks viib ellu MTÜ Eesti Vigastatud VõitIejate Ühing koostöös Naiskodukaitsega. Iga sinilillemärk on kordumatu käsitöö, mille on valmistanud SA Hea Hoog vahendusel vaimsete ja psüühiliste erivajadustega inimesed üle Eesti.

Tänavu kevadel suunab ühing sinilillesümboolika müügist kogutava tulu lisaks vigastatud veteranide ja nende lähedaste toetamisele ka Haapsalu rannapromenaadile liikumispuudega inimestele välitrenažööride ala rajamiseks, Ida-Viru Keskhaigla taastusravi osakonnale basseini pääsuks invalifti soetamiseks ja MTÜ Peaasjad tegevuse toetamiseks meeste vaimse tervise edendamisel.

  1. aprillini on sinilillemärke ja –käepaelu võimalik osta kõigil veteranipäeva üritustel, Naiskodukaitse esindajatelt, Selveri ja Rahva Raamatu kauplustes, Apollo raamatu- ja meelelahutuskeskustes, T-pileti kassades Tallinnas ja Tartus, MyFitness spordiklubides, Olerexi teenindusjaamades, Estravel büroodes, R-kioskites ja Tallinna lennujaamas, Nordica lendudelt ning koostöös Itella Smartpostiga ka www.annameau.ee kodulehelt. Lisaks sinilillesümboolika soetamisele saab heategevuskampaania eesmärgi heaks teha annetuse ka veebis ja helistades annetusnumbril 9002304. Täpsem info kampaania kodulehel.

Oma panusega aitavad kampaania õnnestumisele kaasa Kaitseministeerium, Eesti Kaitsevägi, Välisministeerium, Olympic Casino, Milrem, Threod Systems ja Bae Systems.

Fotod:

Video:

 

 

Heategevuskampaaniat viivad läbi MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse

Vigastatud Võitlejate Ühing MTÜ (registrikood 80364584)
Aadress: Lõkke 4, Tallinn / Kontakt: sinilill.ee@gmail.com / Telefon: +372 55 922 290

punutud käepael+lill VETERANIDE TOETUSEKS!

+372