21.06 Miinisadamas tänati Sinilillekampaania koostööpartnereid

20. juunil peeti Miinisadamas tänuüritus, et tänada toetaja- ja müügipartnereid, kes andsid oma panuse heategevusliku Sinilillekampaania õnnestumisele.

„Sinilill on nelja aasta jooksul ühendanud üle 100 000 inimese, kes on veteranide tunnustamiseks rinnas kandnud sinilillemärki, nii Eestimaal kui ka tänu koostööpartneritele laias maailmas,“ ütles MTÜ Vigastatud Võitlejate Ühingu esindaja veebel Rasmus Penno. „Ning lisaks sellele on ühine eesmärk kokku toonud suure hulga häid inimesi, kes kõik on aidanud kaasa heategevuskampaania sõnumi levitamisele ja eesmärkide täitmisele,“ lisas veebel Penno ning tänas kõiki panustajaid.

Lisaks MTÜ Vigastatud Võitlejate Ühingule avaldasid heategevuskampaania läbiviijatele, selle õnnestumisele kaasaaitajatele ning sinilillesümboolika kandjatele tänu kaitseminister Jüri Luik ning Kaitseliidu ülem kindralmajor Meelis Kiili.

Tänavu kevadel suurenes märkimisväärselt heategevuskampaania Sinilill uute müügi- ja toetajapartnerite hulk. Tänu teile jõudis sinilillekampaania sõnum üle Eesti ning ka laia maailma.

Kõikjal Eestis aitasid kampaania jooksul sinilillesõnumit ja -märke levitada ning annetusi koguda Naiskodukaitse vabatahtlikud, lisaks oli sinilillesümboolikat võimalik soetada Selveri ja Rahva Raamatu kauplustes, Apollo raamatu- ja meelelahutuskeskustes, T-pileti kassades Tallinnas ja Tartus, MyFitness spordiklubides, Olerexi teenindusjaamades, Estravel büroodes, R-kioskites ja Tallinna lennujaamas, Nordica lendudelt ning koostöös Itella Smartpostiga ka www.annameau.ee kodulehelt.

Oma panusega aitasid heategevusliku Sinilillekampaaniakampaania õnnestumisele kaasa Kaitseministeerium, Eesti Kaitsevägi, Välisministeerium, Olympic Casino, Milrem, Threod Systems ja Bae Systems.

Ning muidugi aitasid kampaania õnnestumisele kaasa kõik, kes kandsid sinilillesümboolikat ja andsid oma panuse heategevusse.

MTÜ Vigastatud Võitlejate Ühing suunab toetab vigastatud veteranide ja nende lähedaste taastusravi, spordi- ja õppetegevust ning taastusravi valdkonna tugevdamist kogu ühiskonnas, sest nii saavad paremat tuge ka meie vigastatud võitlejad. Sinilillesümboolika müügist kogutav tulu suunab ühing lisaks vigastatud veteranide toetamisele rajada Haapsalu rannapromenaadile liikumispuudega inimestele välitrenažööride ala, soetada Ida-Viru Keskhaigla taastusravi osakonnale invalift basseini pääsuks ja toetada MTÜ Peaasjad tegevust.

Tuhat tänu teile kõigile! Anname au!

Foto: Eesti Kaitsevägi

Heategevuskampaaniat viivad läbi MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse

Vigastatud Võitlejate Ühing MTÜ (registrikood 80364584)
Aadress: Lõkke 4, Tallinn / Kontakt: sinilill.ee@gmail.com / Telefon: +372 55 922 290

punutud käepael+lill VETERANIDE TOETUSEKS!

+372