21.04 Veteranihokil osalejad annetasid Sinilillekampaaniale 210 eurot

Täna veteranihokil osalenud mängijad annetasid heategevuslikule Sinilillekampaaniale 210 eurot. Põhja- ja Lõuna-Eestis teenivate kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide omavahelise sõprusmängu jäähokis võitis Põhja võistkond seisuga 5:2.

„Oli väga meeleolukas ja võitluslik mäng. Aga kõige tähtsam on, et saime Sinilillekampaaniat toetada ja koos veteranidega ühiselt jääl aega veeta,“ ütles Põhja võistkonna kapten kolonelleitnant Andris Sprivul.

Veteranihoki on üks osa Sinilillekampaania ja veteranipäeva üritustest, kus omavahel kohtusid Põhja- ja Lõuna-Eestis teenivad veteranid ning millest tänavu võtsid esmakordselt osa ka liitlased – viis mängijat Ühendkuningriigist ja üks mängija Ameerika Ühendriikidest.

Veteranihoki sõprusmängude traditsioon sai alguse eelmisel aastal Tartus. Sinilillekampaaniale tehtud annetus moodustus kaitsejõudude hokiklubi Tallinna ja Tartu mängijate panusest.

Homme, 22. aprillil kell 11.00-13.00 toimub Tallinnas Russalka mälestussamba juures Pirita rannapromenaadil heategevuslik kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide sinilillejooks. Kell 11.00-15.00 tähistatakse Veteranipäeva Narvas.

Pühapäev, 23. aprill on veteranipäev, mis alates 2014. aastast on ka lipupäev. Kell 11.00 algab Sillamäe merepargi terviserajal jooks veteranide auks. Kell 11.00-16.00 tähistatakse veteranipäeva Eesti sõjamuuseumis Viimsis. Kell 19.30-22.00 toimub Tallinnas Vabaduse väljakul Veteranirock. Kuni 30. aprillini on Tallinna sadama A-terminalis, Admiraliteedi basseini ääres ning Tallinna bussijaamas avatud näitus „Saabumine.“ Täpsem info ürituste kohta: annameau.ee.

Tänavu 6.-30. aprillini kestev heategevuslik Sinilillekampaania “Anname au!” kutsub üles kandma sinilillerinnamärki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste tunnustuseks. Kogutud annetuste abil toetatakse vigastatud veteranide ja nende lähedaste taastusravi, spordi- ja õppetegevust. Käesolevaks nädalaks on annetustena kogutud üle 37 000 euro.

Fotod: http://pildid.mil.ee/index.php?/category/58060

Foto: Eesti Kaitsevägi

Heategevuskampaaniat viivad läbi MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse

Vigastatud Võitlejate Ühing MTÜ (registrikood 80364584)
Aadress: Lõkke 4, Tallinn / Kontakt: sinilill.ee@gmail.com / Telefon: +372 55 922 290

punutud käepael+lill VETERANIDE TOETUSEKS!

+372