18.04 Sinilillekampaaniaga on kogutud annetusi ligi 37 000 eurot

Sinilillekampaaniaga on kogutud annetusi ligi 37 000 eurot

Heategevusliku Sinilillekampaaniaga on MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule kogutud tänaseks ligi 37 000 eurot, mille ühing suunab vigastatud veteranide ja nende lähedaste toetuseks ning ühiskondlikult oluliste projektide ellu viimiseks.

„Iga sinilillemärgi kandja panus on veteranidele suureks tunnustuseks ning oluline ka ühiskonnale laiemalt, kuna ühing suunab kogutud annetused lisaks veteranide toetamisele ka ühiskondlikult oluliste projektide ellu viimiseks,“ ütles MTÜ Vigastatud Võitlejate Ühingu esimees staabiveebel Enn Adoson ja kutsus kõiki üles veteranikuul sinilillemärki kandma ning veteranipäevale pühendatud üritustel osalema.

Tänavu kevadel suunab ühing sinilillesümboolika müügist kogutava tulu lisaks vigastatud veteranide ja nende lähedaste toetamisele ka Haapsalu rannapromenaadile liikumispuudega inimestele välitrenažööride ala rajamiseks, Ida-Viru Keskhaigla taastusravi osakonnale basseini pääsuks invalifti soetamiseks ja MTÜ Peaasjad tegevuse toetamiseks meeste vaimse tervise edendamisel.

Kõigil huvilistel on võimalik osaleda veteranipäevale pühendatud üritustel. Ees ootavad Sinilillejooksud 22. aprillil Tallinnas, 23. aprillil Brüsselis ja 27. aprillil Tapal. Reedel, 21. aprillil saab kaasa elada Põhja- ja Lõuna-Eestis teenivate veteranide jäähoki sõpruskohtumisele ning pühapäeval. 23. aprillil tähistame üheskoos Tallinnas Vabaduse väljakule veteranipäeva Veteranirockiga, mille peaesineja on Ukraina artist Ruslana. Rohkem infot veteranipäevale pühendatud üritustest kampaania kodulehel www.annameau.ee. Lisaks korraldavad üle Eesti Sinilillekampaaniale pühendatud üritusi Naiskodukaitse ringkonnad.

Heategevuskampaaniat Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste toetuseks viib ellu MTÜ Eesti Vigastatud VõitIejate Ühing koostöös Naiskodukaitsega. Iga sinilillemärk on kordumatu käsitöö, mille on valmistanud SA Hea Hoog vahendusel vaimsete ja psüühiliste erivajadustega inimesed üle Eesti.

30. aprillini on sinilillemärke ja –käepaelu võimalik osta kõigil veteranipäeva üritustel, Naiskodukaitse esindajatelt, Selveri ja Rahva Raamatu kauplustes, Apollo raamatu- ja meelelahutuskeskustes, T-pileti kassades Tallinnas ja Tartus, MyFitness spordiklubides, Olerexi teenindusjaamades, Estravel büroodes, R-kioskites ja Tallinna lennujaamas, Nordica lendudelt ning koostöös Itella Smartpostiga ka www.annameau.ee kodulehelt. Lisaks sinilillesümboolika soetamisele saab heategevuskampaania eesmärgi heaks teha annetuse ka veebis ja helistades annetusnumbril 9002304. Täpsem info kampaania kodulehel.

Oma panusega aitavad kampaania õnnestumisele kaasa Kaitseministeerium, Eesti Kaitsevägi, Välisministeerium, Olympic Casino, Milrem, Threod Systems ja Bae Systems.

Lisainfo: Sinilillekampaania koordinaator Marju Müürisepp, mobiil:+372 515 1188, e-mail: muuriseppmarju@gmail.com

Foto: Eesti Kaitsevägi

Heategevuskampaaniat viivad läbi MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse

Vigastatud Võitlejate Ühing MTÜ (registrikood 80364584)
Aadress: Lõkke 4, Tallinn / Kontakt: sinilill.ee@gmail.com / Telefon: +372 55 922 290

punutud käepael+lill VETERANIDE TOETUSEKS!

+372