NAISKODUKAITSE SÜNDMUSED

Naiskodukaitsjad aitavad Sinilillekampaania korraldamisele kaasa ning on kujunenud sinilillesaadikuteks, kes aitavad sinilillesümboolikal ja kampaania sõnumil jõuda üle Eesti. Lisaks sellele korraldavad tublid ja tegusad Naiskodukaitse vabatahtlikud veteranikuule pühendatud sündmusi üle Eesti.

 

NELJAPÄEV, 5. aprill

18-20.00 korraldab Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond Vestlusõhtu “Kodanikukaitsest läbi veterani silmade” Pärnu Keskuse Apollos. Veteran Tõnis Asson räägib oma raamatutest ja elanikkonna oludest kriisi keskmes.

18.00 korraldab Naiskodukaitse Tartu ringkond Tartu Raekoja platsil aktsiooni “Eesti tantsib” ning tutvustab Naiskodukaitse tegemisi.
Keila linnavalituse liikmed saavad rinda Sinililled.

REEDE, 6. aprill

17-19.00 on Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna liikmed Kilingi-Nõmme Konsumi juures, kus on võimalik soetada endale sinilillemärk.

LAUPÄEV, 7. aprill

12.45-14.00 korraldab korraldavad Pärnu naiskodukaitsjad koos kodutütardega Pärnu Keskuse Apollos lastehommiku teemal “Kuidas looduses hakkama saada”.

13-16.00 on Naiskodukaitse Harjumaa liikmed Kose Konsumi juures, kus on võimalik soetada sinilillemärk ja tutvuda Naiskodukaitse tegemistega.

Naiskodukaitse Sakala ringkonna liikmed osalevad Karksi kultuurikeskuse juures peetaval laadal ning nende käest on võimalik soetada sinilillemärke.

PÜHAPÄEV, 8. aprill

12-14.00 korraldab Naiskodukaitse Põlva ringkond veteranide toetuseks jooksu. Täpsemat infot leiab siit: https://www.facebook.com/NaiskodukaitsePolva/

15.00 on Naiskodukaitse Põlva ringkonna eestvedamisel võimalik Põlva keskraamatukogu saalis võimalik kohtuda veteranidega ning soetada sinilillemärke.

KOLMAPÄEV, 11. aprill

18.30 korraldab Naiskodukaitse Rapla ringkond Märjamaa raamtukogus jutuõhtu “Üle ja ümber”. Rääkima tuleb “4×4” reisidest tuntud Raivo Malter. Põnevate lugude vahepeal on võimalik soetada sinilillesümboolikat.

NELJAPÄEV, 12. aprill

18.00 korraldab Naiskodukaitse Lääne ringkond Kärdlas kohtumisõhtu Marina Kaljurannaga. Kohapeal on kõigil huvilistel võimalik soetada sinilillesümboolikat.

LAUPÄEV, 14. aprill
09-18.00 on Naiskodukaitse liikmed osalemas Tallinna lauluväljakul peetaval käsitöömessil ning pakuvad võimalust soetada sinilillemärke.

10-14.00 korraldavad Tartu naiskodukaitsjad konverentsi “Tuleviku teed tulevad minevikust”. Konverents leiab aset Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste aulas, Riia 12.

PÜHAPÄEV, 15. aprill

17.00 korraldavad Valga piirkonna noored noortejuhtide eestvedamisel Tõrva kammersaalis heategevusliku kontserdi, kus on võimalus soetada ka sinilillemärke.

ESMASPÄEV, 16. aprill

18-21.00 on Naiskodukaitse Harju ringkonna liikmete eestvedamisel võimalik Rae koolimajas kohtuda veteranidega, kuulata nende põnevaid lugusid ning soetada sinilillemärk.

LAUPÄEV, 21. aprill

12-18.00 peetakse Jõhvi keskväljakul Tõnissoni perepäev, kus on Naiskodukaitse liikmetelt võimalik osta sinilillemärke. Samuti on sel päeval võimalik sinililli soetada Rakvere Põhjakeskuses ringi liikuvatelt naiskodukaitsjatelt.

Võhandu Maratoni raames on võimalik enne starti Võru Roosisaare juures soetada naiskodukaitsjatelt sinilillimärke.

PÜHAPÄEV, 22. aprill

13-16.00 korraldab Naiskodukaitse Järva ringkond Roosna-Allikul Sinilillematka. Rada täiskasvanutele 6km, lastele 2km. Start antakse kell 13.00 Roosna-Alliku rahvamaja eest. Pärast matka on kõigil huvilistel võimalik liituda vestlusringis veteraniga, osalejatele pakutakse kohvi ja kringlit. Lisainfo: Anni Alev, 56970703 või aadressilt https://www.facebook.com/naiskodukaitsejarvaringkond/?ref=br_rs 

ESMASPÄEV, 23. aprill

17-19.00 on võimalik Harjumaal, Keila terviseradadel peetava Jürioo jalutuskäigu raames võimalik soetada naiskodukaitsjate käest sinilillemärke.

17-20.00 korraldavad Naiskodukaitsjad Hiiumal, Kärdlas veteranide auks Sinilillejooksu.

NELJAPÄEV, 26. aprill

16-18.00 on Harjumaal võimalik tutvuda Naiskodukaitse tegemistega ja soetada sinilillemärke Kohila keskväljakul, kus toimub noorte ristmikumäng.

LAUPÄEV, 28. aprill

Naiskodukaitse Tartu ringkonna liikmed kutsuvad kevadet nautima ning sinilillesümboolikat soetama Supilinna päevade raames samanimeliselt platsilt.

ESMASPÄEV, 30. aprill

Naiskodukaitse Sakala ringkond korraldab Viljandi linnastaadionil lastejooksu ning pakub võimalust soetada endale sinilillemärk. Täpsemat infot jooksu kohta saab Piret Taim piret@naiskodukaitse.ee

 

Naiskodukaitse tegevuse kohta leiad rohkem infot siit: http://naiskodukaitse.ee/

Heategevuskampaaniat viivad läbi MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse

Vigastatud Võitlejate Ühing MTÜ (registrikood 80364584)
Aadress: Lõkke 4, Tallinn / Kontakt: sinilill.ee@gmail.com / Telefon: +372 55 922 290

RINNAMÄRK + KÄEPAEL VETERANIDE TOETUSEKS!

+372