EESMÄRK

Alates 2014. aastast on kahel kevadel kümned tuhanded inimesed teinud sinilille ostuga Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule annetusi kokku ligi 250 000 euro ulatuses. Ühing on nende annetustega aidanud soetada kõnniabiseadme ning teisi taastusraviseadmeid Ida-Tallinna Keskhaigla taastusravikliinikule. Samuti on annetuste abiga soetatud kogu Euroopas uuenduslik mobiilne kõnnirobot Haapsalu Neuroloogilisele Rehabilitatsioonikeskusele. Ühing on varasemalt toetanud ka haavatute ja langenud kaitseväelaste lähedaste eneseabigruppe.

2016. aasta kevadest on seatud eesmärgiks toetustegevuste ja abisaajate ringi veelgi laiendada. Sinililletoodete müügiga kogutakse annetusi Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule, kes toetab vigastatud veteranide ja nende lähedaste taastusravi ning spordi- ja õppetegevust. Lisaks toetab ühing erinevaid ühiskondlikult olulisi projekte, mis aitavad kaasa taastusravi valdkonna tugevdamisele ja vaimse tervise praktikate edendamisele kogu ühiskonnas, sest nii saavad paremat tuge ka meie vigastatud võitlejad.

Tänavu kevadel aitab sinilillesümboolika müügist kogutav tulu lisaks vigastatud veteranide toetamisele rajada Tapa linnas välitrenažööride ala, soetada Tartu Ülikooli Kliinikumile ja Rakvere Haiglale taastusravi seadmeid ning toetada MTÜ Peaasjad tegevust meeste vaimse tervise edendamisel.

 

Heategevuskampaaniat viivad läbi MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse

Vigastatud Võitlejate Ühing MTÜ (registrikood 80364584)
Aadress: Lõkke 4, Tallinn / Kontakt: sinilill.ee@gmail.com / Telefon: +372 55 922 290

RINNAMÄRK + KÄEPAEL VETERANIDE TOETUSEKS!

+372