ANNAME AU 2017

2017. aasta kevadel koguti sinilillesümboolika müügist saadud tuluga pea 75 000 eurot, mis suunati lisaks vigastatud veteranide toetamisele Haapsalu rannapromenaadile liikumispuudega inimestele välitrenažööride ala rajamiseks,  Ida-Viru Keskhaigla taastusravi osakonnale basseini pääsuks invalifti soetamiseks ja  MTÜ Peaasjad tegevuse toetamiseks.

Sinilillekampaania on muutunud aasta aastalt nähtavamaks ja võimsamaks. Veteranikuul korraldati veteranide auks Sinilillejooksud Tallinnas, Tartus, Tapal ja Brüsselis, kus osales kokku rekordiliselt ligi 2500 huvilist.

2017. aastal suurenes ka heategevuskampaania uute müügipartnerite ja toetatajte partnerite hulk. Kõikjal Eestis aitasid kampaania jooksul sinilillesõnumit ja -märke levitada ning annetusi koguda Naiskodukaitse vabatahtlikud, lisaks oli sinilillesümboolikat võimalik soetada Selveri ja Rahva Raamatu kauplustes, Apollo raamatu- ja meelelahutuskeskustes, T-pileti kassades Tallinnas ja Tartus, MyFitness spordiklubides, Olerexi teenindusjaamades, Estravel büroodes, R-kioskites ja Tallinna lennujaamas, Nordica lendudelt ning koostöös Itella Smartpostiga ka www.annameau.ee kodulehelt.

Oma panusega aitasid heategevusliku Sinilillekampaaniakampaania õnnestumisele kaasa Kaitseministeerium, Eesti Kaitsevägi, Välisministeerium, Olympic Casino, Milrem, Threod Systems ja Bae Systems.

Heategevuskampaaniat Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste toetuseks viis ellu MTÜ Eesti Vigastatud VõitIejate Ühing koostöös Naiskodukaitsega.

Heategevuskampaaniat viivad läbi MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse

Vigastatud Võitlejate Ühing MTÜ (registrikood 80364584)
Aadress: Lõkke 4, Tallinn / Kontakt: sinilill.ee@gmail.com / Telefon: +372 55 922 290

RINNAMÄRK + KÄEPAEL VETERANIDE TOETUSEKS!

+372