ANNAME AU 2016

Alates 2014. aastast on kahel kevadel kümned tuhanded inimesed teinud sinilille ostuga Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule annetusi kokku ligi 250 000 euro ulatuses. Ühing on nende annetustega aidanud soetada kõnniabiseadme ning teisi taastusraviseadmeid Ida-Tallinna Keskhaigla taastusravikliinikule. Samuti on annetuste abiga soetatud kogu Euroopas uuenduslik mobiilne kõnnirobot Haapsalu Neuroloogilisele Rehabilitatsioonikeskusele. Ühing on varasemalt toetanud ka haavatute ja langenud kaitseväelaste lähedaste eneseabigruppe.

2016. aasta kevadest on seatud eesmärgiks toetustegevuste ja abisaajate ringi veelgi laiendada. Sinilille toodete müügiga kogutakse annetusi Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule, kes toetab vigastatud veteranide ja nende lähedaste taastusravi ning spordi- ja õppetegevust. Lisaks toetab ühing eri projekte, mis aitavad kaasa taastusravi valdkonna tugevdamisele ja vaimse tervise praktikate edendamisele kogu ühiskonnas, sest nii saavad paremat tuge ka meie vigastatud võitlejad.

Kolmandat korda toimunud Sinilillekampaania õnnestumisele aitas kaasa üle 400 Naiskodukaitse vabatahtliku, korraldati ligi 60  temaatilist üritust üle Eesti ning laieneti ühe populaarse üritusega ka Brüsselisse. Kampaania käigus koguti annetusi Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule ligi 82 000 euro ulatuses.

Kogutud annetustega toetas ühing Pärnu Haigla Taastusravi- ja heaolukeskust lihasjõutreeningu seadme soetamist ja Eesti Füsioterapeutide Liidul nende eriala spetsialistide koolituste korraldamist. Veel toetas ühing MTÜ Peaasjad tegevust noorte vaimse tervise teemade kaasaegsel ja avatul käsitlemisel,  panustades eelkõige noorte e-nõustamise ja koolitusvõimaluste arendamisse.

Kampaania õnnestumisele aitasid kaasa  Kaitseministeerium, Kaitsevägi, Eesti Naiskodukaitse, SEBE, Selver, Rahva Raamat, Olerex, Itella Logistics OÜ, R-Kiosk, Tallinna Lennujaam, BAE Systems, Nordica, TV3, Forum Cinemas, JCDecaux, Postimees, Tallinna Kesklinna Valitsus, Tartu Linnavalitsus ja Swedbank.

Foto: Eda Emur

Foto: Eda Emur

Heategevuskampaaniat viivad läbi MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse

Vigastatud Võitlejate Ühing MTÜ (registrikood 80364584)
Aadress: Lõkke 4, Tallinn / Kontakt: sinilill.ee@gmail.com / Telefon: +372 55 922 290

RINNAMÄRK + KÄEPAEL VETERANIDE TOETUSEKS!

+372