KAMPAANIAST

Alates 2014.aastast viib Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing koostöös Naiskodukaitsega igal kevadel aprillis läbi Sinilillekampaaniat mis kutsub üles kandma sinilillerinnamärki Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste tunnustuseks.

Tänapäeva veteranid on osalenud rahvusvahelistel sõjalistel ja rahutagamise operatsioonidel Horvaatias, Liibanonis, Bosnia ja Hertsegoviinas, Kosovos, Kesk-Aafrika Vabariigis, Iraagis, Afganistanis, Malis, Iisraelis, Süürias, Makedoonias, Adeni lahel ja Vahemerel. Veterane on meie seas pea 2800 – nende pered ja kodud on kõikjal üle Eesti, neid võib leida tegutsemas väga erinevatel elu- ja huvialadel. Neid vapraid mehi ja naisi jääb alati ühendama missioonikogemus ja jätkuv tahe seista Eesti riigi ja rahva vabaduse eest. Riik ja meie liitlased on Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane alati kõrgelt hinnanud, kuid neile on oluline ka lähedaste, kolleegide, sõprade ja kogu rahva toetus. Veteranide sümboliks on Sinilill, millega saab igaüks näidata, et väärtustame nende panust meie ühise julgeoleku heaks.

Iga sinilillemärk, mille on valmistanud SA Hea Hoog vahendusel vaimsete ja psüühiliste erivajadustega inimesed üle Eesti, on unikaalne käsitöö. Kõikjal Eestis aitavad sinilillesõnumit ja -märke levitada ning annetusi koguda Naiskodukaitse vabatahtlikud. Sinilillemärgiga toetad Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingut abistamaks nii viga saanud veterane kui teisi Eesti inimesi.

Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing toetab kogutud annetustest vigastatud veteranide ja nende lähedaste taastusravi, spordi- ja õppetegevust. Lisaks toetab ühing taastusravi valdkonna tugevdamist kogu ühiskonnas, sest nii saavad paremat tuge ka meie vigastatud võitlejad.

Aprilli kuus  aitavad kõikjal Eestis sinililletoodete müügiga annetusi koguda Naiskodukaitse vabatahtlikud. Sinilillemärke ja –käepaelu saab osta ka Selveri ja Rahva Raamatu kauplustes, Apollo raamatupoodides, valitud ESPAK ehitusmaterjalikauplustestR-kioskites, Circle K teenindusjaamades, Estravel reisibüroodestTallinna Lennujaamas ja Nordica lendudelt ning koostöös Itella Smartpostiga ka www.annameau.ee kodulehelt.

Täname kõiki toetajaid ja anname au veteranidele!

Kontakt ja lisainfo:

Sinilillekampaania koordinaator Kersti Kleesmann, mobiil:+372 55 922 290, e-mail: sinilill.ee@gmail.com

Sinilillekampaania kommunikatsioonispetsialist Katri Lindau, mobiil: +372 55 958 255, e-mail: katri.lindau@gmail.com

Heategevuskampaaniat viivad läbi MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing ja Naiskodukaitse

Vigastatud Võitlejate Ühing MTÜ (registrikood 80364584)
Aadress: Lõkke 4, Tallinn / Kontakt: sinilill.ee@gmail.com / Telefon: +372 55 922 290

RINNAMÄRK + KÄEPAEL VETERANIDE TOETUSEKS!

+372